KURZY- CENY

 

 

Nabízím internetové kurzy španělštiny různých zaměření a intenzity. Tato on-line výuka vedená "živým" lektorem v sobě spojuje výhody klasické prezenční výuky s maximální flexibilitou co do času a místa výuky. Kurz za Vámi dorazí kamkoliv, kde se právě budete nacházet. Můžete tak velmi efektivním způsobem udržovat a zlepšovat svoji jazykovou úroveň.
 
Lekce jsou navrženy pro jednotlivce či malé skupiny, proto garantují maximální individuální přístup. Před zahájením kurzu proběhne první UKÁZKOVÁ HODINA ZDARMA, při které probereme Vaše přání a požadavky, vyhodnotíme Vaši pokročilost a další hodiny Vám budou připravovány na míru. V průběhu kurzu můžeme v případě potřeby změnit režim studia v rámci možností tak, aby Vám co nejvíce vyhovoval.
 

 

Jako klient e-studia máte možnost stát se členem naší facebookové skupiny pro společné sdílení informací ze španělsky mluvícího světa, čímž si můžete jazyk procvičovat nad rámec Vámi zvoleného typu výuky. Všechny typy kurzů mohou být doplněny využitím webových nástrojů 2.0 vhodných pro jazykovou výuku - nahrávací nástroje (www.vocaroo.com, www.fotobabble.com, ...), nástroje pro vytváření prezentací a zdí (www.glogster.com, www.padlet.com, ...) a podobnými.

 

 

Na výuce se formou konzultací a korektur podílí rodilí mluvčí ze Španělska i Latinské Ameriky.

 

 moje-sluzby-ceny/on-line-kurzy-bez-ucebnic/moje-sluzby-ceny/on-line-kurzy-bez-ucebnic/cms.e-studia.webnode.cz/moje-sluzby-ceny/on-line-kurzy-bez-ucebnic/