HOLA! 

       Soy Iva, encantada.   

                                                                                             

Na začátku mé cesty bylo studium španělštiny a němčiny na FF MU v Brně. V průběhu času španělština jasně zvítězila a všechno se začalo točit kolem ní. Do Španělska jsem se na nějaký čas přestěhovala, podařilo se mi tuto krásnou zemi procestovat na vlastní pěst i z pozice průvodkyně české a španělské cestovní kanceláře a postupně jsem se dostala až výuce tohoto krásného jazyka. Začala jsem pár hodinami v jazykové škole a časem se z těch pár hodin stal plný úvazek. A učení mě chytlo natolik, že už jsem u něho zůstala.

 

Moje práce se tedy točí převážně kolem španělštiny, i když…nezříkám se ani němčiny… učím a překládám. Setkat se můžeme třeba v Jazykovém centru English4all v Brně (www.english4all.cz), soukromě online nebo nepřímo třeba na televizi Prima, pokud narazíte na film, seriál nebo dokument, který jsem překládala. 

 

 

 

Online učím od roku 2010 a za tu dobu se mi snad podařilo vybalancovat německý smysl pro pořádek a španělskou uvolněnost a přenést tyto dvě složky i do online výuky. Takže pokud myslíte, že by vám tento přístup mohl vyhovovat, můžeme to zkusit, budu se těšit. :-)

 

 

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.